Garnki – wciąż dobry pomysł na prezent ślubny

W prezencie ślubnym najczęściej dajemy młodym kopertę z pieniędzmi. Co jednak, jeśli nie jesteśmy zwolennikami takich prezentów i chcielibyśmy podarować coś praktycznego? Wybierzmy garnki Gerlach, które są niezwykle praktycznym, a jednocześnie ekskluzywnym prezentem na lata.

Wyjątkowo trwałe garnki

Prezent ślubny powinien się charakteryzować pochodzeniem z wyższej półki cenowej i jakościowej – chodzi o to, by był to prezent ekskluzywny, a jednocześnie bardzo trwały, by kojarzył się z trwałym, silnym małżeństwem. Garnki Gerlach rzeczywiście są dość drogie – kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę, zatem potrzebujemy wydać około 1000-1500 złotych na solidny zestaw Gerlach i ich garnków.

Relacja ceny do jakości

W tym przypadku jednak nie ma co oszczędzać, szczególnie w czasach, gdy państwo młodzi bardzo łatwo mogą wejść w internet i sprawdzić, czy żałowaliśmy pieniędzy na prezent dla nich. Taki podarunek w postaci garnków ze stali nierdzewnej na pewno przyda się młodym podczas wspólnej drogi. Wspólne gotowanie z ukochaną osobą jest przecież przyjemnością samą w sobie, a co dopiero w garnkach, których jakość jest tak wysoka, że gotuje się wygodnie, a nawet wygodnie zmywa się po gotowaniu.