Serwowanie wody dla gości

Wytworna kompozycja na stole sprawia, że chce się jeść i pić, ze świetnie przygotowanych do tego kieliszków do wody. Ich różnorodność zezwoli na dokładne dobranie do reszty zastawy stołowej, czy też danego wystroju wnętrz. Podanie wody w pięknych naczyniach świadczy o szacunku dla każdego gościa, mimo, że jest to tylko woda.

Niebanalny wygląd

kielkiszki do wody bokonoKieliszki do wody mają swój urok, a dzięki bogatemu asortymentowi można wybrać fason z:

– czaszą podobną do kuli i wysoką nóżką,

– z czaszą o kanciastym kształcie i krótkiej nóżce,

– z czaszą, która jest lekko wydłużona i może mieć krótkie lub długie nóżki.

Do wyboru są różne grubości szkła jak i całkowita wysokość. Występują modele gładkie i przezroczyste oraz o konkretnej barwie na całości kieliszka lub tylko jego części. Rozmaite wzory, takie jak: grawer, ornamenty, pozwolą na dopasowanie do wszelkich upodobań. Wybór zależy od tego, jaki efekt ma być na stole, i co jest wygodniejsze dla domowników i gości. Szklane i dekoracyjne kieliszki do wody sprawdzą się na każdej imprezie.

Do wody kieliszki hitem na każdą okazję

Używać można ich każdego dnia, w czasie spotkań ze znajomymi lub podczas przyjęć rodzinnych. Zawsze mogą być pod ręką ze względu na swoją niezastąpioną funkcjonalność. Picie wody z kieliszków jest komfortowe, a i ona lepiej smakuje w pięknym podaniu.