kubki villeroy&boch

Kubki Villeroy&Boch

Każdego dnia jemy i pijemy, dlatego ważne jest, by naczynia których używamy były dobrej jakości. Oczywiście powinny być także ładne, by po prostu cieszyły oko.

Kubki villeroy&boch

Są to przedmioty niezbędne w każdym domu, gdyż bez nich nie udałoby się wypić żadnego gorącego napoju. Co więcej, kubki villeroy&boch są najwyższej jakości i mogą służyć przez całe lata.
Trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez choć raz trzymanego w ręce kubka z herbatą. Zaopatrzyć można się w kubek zwyczajny – to znaczy z uchem albo z uchem nowocześnie wyprofilowanym, ale do wyboru jest także wersja zupełnie gładka. Wszystkie kubki ozdobione są fantazyjnymi wzorami, a ich różnorodność jest naprawdę duża. Począwszy od kwiatów, przez ptaki i budynki, na figurach geometrycznych kończąc. Niezależne od tego, co się lubi, villeroy&boch ma w swojej ofercie coś, co spodoba się każdemu.

Zastawa stołowa Ambition

Jest to zastawa stołowa, która wykonana została z wysokogatunkowej, odpornej na obtłuczenia porcelany. Zastawy firmy dostępna jest w kilku różnych liniach, których nazwy brzmią następująco: Desire, Impress, Kubiko, Fala oraz Simple. Każda z tych linii wyróżnia się innymi detalami, co sprawia, że każda zastawa jest wprost idealna do różnych, profesjonalnych zastosowań w gastronomii. Wszystkie talerze, bulionówki, dzbanki, salaterki, sosjerki i naczynia na przystawki są zawsze najwyższej jakości.