Prezenty dla osób będących „fit”

Kupując prezent dla osoby ceniącej sobie zdrowy tryb życia i maniaków kuchni w stylu „fit” można się nieco nagłowić. Jaki upominek sprosta wymaganiom osoby obdarowywanej? Co obecnie jest na topie w kategorii związanej ze zdrowym odżywianiem się? Oto kilka sprawdzonych pomysłów.

Mini blender do koktajli
Obecnie bardzo popularne stały się małe blendery do przygotowywania odżywczych koktajli na bazie owoców i warzyw. Taki blender posiada wymienne nasadki, które są jednocześnie naczyniem umożliwiającym przenoszenie zdrowych napojów. Prezent taki można znaleźć w promocji już za około osiemdziesiąt złotych.

Coś dla wielbicieli soków
Kolejnym ciekawym pomysłem jest wyciskarka do soku. To idealny prezent dla wielbicieli owocowych smaków i zdrowych drinków. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wyciskarek i tak naprawdę tylko od budżetu zależy to, jaki model będzie najlepszy.

Maszynka do robienia warzywnego spaghetti
Przez wtajemniczonych nazywana jest spiralizerem. Zamienia warzywa takie jak cukinia czy marchewka w zdrowe, niskokaloryczne spaghetti. Wystarczy włożyć do niej ulubione warzywo, a ona za pomocą specjalnych ostrzy zamieni je w pyszne nitki, które później można jest, a surowo lub ugotować.

Zestaw zdrowych przekąsek
Jeśli prezent ma być bardziej skromny i mniej kosztowny, dobrym pomysłem będzie skomponowanie zestawu zdrowych smakołyków. Idealnie nadadzą się te wykonane z orzechów i suszonych owoców. Taki upominek na pewno ucieszy każdego „fit” łasucha.