bravilor bonamat

Hurtownia gastronomiczna

Bravilor Bonamat to holenderska firma, zajmująca się produkcją profesjonalnego sprzętu do przygotowywania napojów – głównie dla potrzeb gastronomii. Firma została założona w 1948 roku i od lat z powodzeniem działa na całym świecie. W Polsce posiada swoją filię w Białymstoku.

Sprzęty i akcesoria

Urządzenia i akcesoria producenta przedstawiają sobą szeroką gamę wysokiej jakości produktów przeznaczonych przede wszystkim dla potrzeb prowadzenia gastronomii. Hurtownia gastronomiczna posiada w ofercie produkty takie jak: ekspresy przelewowe o wysokiej wydajności, ekspresy ciśnieniowe, automaty na produkty instant, bufety, ekspresy thermal brewers, warniki do wody i mleka oraz pozostałe urządzenia i akcesoria.

Jakość i niezawodność

Produkty z oferty hurtowni gastronomicznej Bravilor Bonamat znajdują szerokie grono nabywców wśród klientów w Polsce i na całym świecie. Charakteryzuje je zarówno wysoka jakość i niezawodność, jak i bogactwo wariantów i wersji – na przykład pojemności i kolorów; które sprawiają, że każdy konsument może z powodzeniem dobrać produkt najodpowiedniejszy dla siebie.

Estetyka i energooszczędność

Marka starannie dba o odpowiedni wpływ na środowisko naturalne, dobierając możliwie najprzyjaźniejsze ekologicznie rozwiązania i metody produkcji. Urządzenia Bravilor Bonamatu są zarówno bardzo funkcjonalne, jak i energooszczędne. Wyróżnia je także ciekawy, atrakcyjny wygląd i nowoczesność zastosowanych rozwiązań.