produkty arcopal

Zastawy do kuchni od Arcopal

Arcopal to marka, która znana jest od wielu lat. Została założona w Arques Pas-de-Calais we Francji w 1958 roku. Od tego czasu firma produkująca zastawy stołowe z roku na rok stawała się coraz bardziej popularna. Aktualnie nadal tworzy fantastyczne produkty, które mają sporo zalet.

Produkty do kuchni

Marka Arcopal posiada w swojej kolekcji wiele pięknych zastaw, które będą prezentować się doskonale w każdej kuchni lub jadalni. Talerze są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc ciężko jest je zniszczyć. To w pełni hartowane szkło jest wytrzymałe i trwałe, odporne na pękanie i odpryskiwanie. Warto wspomnieć o tym, że szkło jest dość cienkie, aczkolwiek bardziej wytrzymałe, niż na przykład porcelana. Robi to duże wrażenie.

Produkty Arcopal

Zastawa stołowa Arcopal zasłynęła przede wszystkim z półprzezroczystego mlecznego szkła boro-krzemowego. Materiał ten w tamtych czasach cieszył się ogromną popularnością, aczkolwiek był dość drogi, więc nie każdy mógł sobie pozwolić na taki zakup. W dzisiejszych czasach produkty Arcopal są dostępne w bardziej atrakcyjnych cenach – co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla wielu osób. Zastawa stołowa Arcopal France nadaje się do tego, aby myć ją w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalówce. Cechy te mają znaczenie dla osób, które lubią żyć wygodnie.

Jak widać, produkty Arcopal sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji. Wyróżniają się świetnym wykonaniem, ciekawymi wzorami oraz pięknymi kolorami, które na stole będą prezentować się bardzo elegancko.