ambition sklep

Marka Ambition i jej akcesoria kuchenne

Ambition to Polska marka, która produkuje naczynia i akcesoria kuchenne, wśród których są garnki i patelnie. Naczynia są wykonane z odlewanego aluminium i nierdzewnej stali. Producent postanowił połączyć wysoką jakość naczyń z ich niską ceną.
Garnki Ambition można kupić w różnych wielkościach, które będą najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb.

Naczynia do gotowania firmy Ambition

Firma Ambition produkuje naczynia kuchenne, które posiadają nie tylko charakterystyczny wygląd, ale spełniają wszelkie konieczne funkcje w kuchni. Producentowi udało się przenieść cechy naczyń profesjonalnych na garnki używane na codzień w kuchni.

Ambition sklep posiada szeroki asortyment naczyń wysokiej klasy, które zadowolą bardzo wymagającą panią domu. Dostępne są tu garnki z różnych linii, które mają konkretne przeznaczenie.

Jedna z proponowanych kolekcji to Ambition Selection. Garnki z tej kolekcji mają stożkowaty kształt i grubsze, metalowe uchwyty. Na pokrywce jest namalowana czerwona kreska, która jest cechą charakterystyczną dla tej linii. Dzięki temu, że garnki mają grubsze dno, gotowanie potrawy przebiega znacznie szybciej.

Ambition inne kolekcje

W Ambition sklepie są dostępne także inne kolekcje garnków. Są to Ambition Taurus i Ambition Master.

Garnki Ambition Taurus nadają się do pieczenia i smażenia, dzięki temu, że są wykonane są z odlewu aluminium.

Seria Ambition Master, to garnki wykonane ze stali nierdzewnej o prostym, klasycznym kształcie i z prostokątnymi uchwytami. Z tej samej serii dostępne są też rondle i patelnie.