stół cateringowy

Popularne meble cateringowe

Meble cateringowe mają za zadanie zadbać o komfort gości podczas przyjęcia okolicznościowego lub imprezy w plenerze. Są niezbędne w trakcie spotkań biznesowych, czy też na eventach i piknikach różnego rodzaju. Korzystają z nich głównie firmy gastronomiczne, które zajmują się organizacją takich przedsięwzięć. Jakie meble cateringowe wybrać? Czym powinny odznaczać się solidne meble?

Stoły i krzesła cateringowe

stół cateringowy

Catering wymaga sporego zaangażowania i wykorzystania odpowiedniego wyposażenia. Obejmuje ono przede wszystkim sprzęty do podgrzewania i podawania posiłków, jak też efektowne meble cateringowe. Dzięki nim zaaranżujemy strefę gastronomiczną tak, aby zapewnić jak największy komfort gościom. Krzesła i stoły rozkładane z powodzeniem zastosujemy jako wyposażenie we wnętrzu, jak i na zewnątrz. Dobre meble tego typu muszą cechować się:

  • stabilnością,
  • trwałością,
  • łatwym transportem i przechowywaniem,
  • możliwością złożenia,
  • funkcjonalnością,
  • niewielką wagą.

Meble cateringowe

Na rynku znajdziemy sporo ciekawych rozwiązań, które różnią się między sobą kształtami, wymiarami i zastosowaniem. Dzięki temu z łatwością dostosujemy zestawy do danej aranżacji, tworząc wnętrze przyjazne dla gości. Okrągłe stoły sprawdzą się na uroczystych balach i imprezach, a skomponowanie ich z nakryciami na krzesłach da wyjątkowy efekt. Blaty prostokątne natomiast ustawić można w podkowy, długie ciągi lub inne formy, jakie zapewnią ekonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Postawmy na takie opcje, które spełnią wymogi każdego klienta.