kl-kamienie-lawowe-5-kg

Dlaczego kamienie lawowe do steków sprawdzają się w restauracjach?

Kamienie lawowe do steków są prawdziwym hitem. Coraz więcej restauracji wprowadza dania przygotowywane na nich do swojej oferty. Co stoi za tajemnicą ich popularności? Dlaczego kamienie lawowe podbijają serca gości i warto mieć je w swojej restauracji?

Są czymś nowym i oryginalnym

Kamienie lawowe można podawać gościom do stołu po to, by umożliwić im samodzielne przygotowanie potrawy. To bardzo ciekawe rozwiązanie, bo pozwala klientom na poznawanie zupełnie nowych smaków, które mogą sami przyrządzić. Dzięki temu mają też satysfakcję z tego, że przygotowali swój posiłek samodzielnie. To prawdziwy powód do dumy, który zachęca do robienia zdjęć i dzielenia się nimi z rodziną i najbliższymi znajomymi.

Zdrowe jedzenie

Kamień lawowy do grilla umożliwia przygotowanie mięsa bez konieczności dodawania do niego tłuszczu. Dzięki temu na kamieniu można przygotować zdrowy posiłek. Mięso przyrządzone na kamieniu smakuje też lepiej, niż takie z patelni. Jest ono soczyste i pełne smaku. Może więc dostarczyć gościom zupełnie nowych doświadczeń. To łatwy sposób na przyrządzenie prawdziwej uczty, której prawie nikt nie miał okazji wypróbować we własnym domu.

Szybkie przygotowanie

Kamienie lawowe ułatwiają szybkie przygotowywanie dań. To bardzo ważne. Kiedy czas w restauracji goni, każda sekunda jest na wagę złota. Kamienie lawowe mogą skrócić czas potrzebny na przygotowanie dań, a co za tym idzie, przyspieszą obsługę w restauracji. Efektem końcowym będzie większe zadowolenie klientów, którzy będą czuli się odpowiednio docenieni i zaopiekowani, jeśli ich dania pojawią się na stolach w krótkim czasie.